Впродовж двох днів у Бориславі на схилах гірськолижного комплексу “Буковиця” проходили Міжнародні змагання з гірськолижного спорту “BUKOVYTSIA OPEN 2024”

Чимало спортсменів демонстрували свою майстерність та показали високі результати, посівши перші сходинки турнірних таблиць. І це свідчить лише про одне – попри всі намагання ворога здолати Україну, вона живе. А наша молодь розвивається, тренується, змагається та здобуває неабиякий досвід, передає DROBRO.

“Перший день змагань увесь день падав дощ, тож спускатися з гори на лижах було складніше, ніж зазвичай. Але у спорті це не повинно бути перешкодою. Спортсмен має вміти справлятися з будь-якими труднощами, бо це все досвід, який знадобиться у майбутньому”, – діляться враженнями лижники.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Другий день змагань навпаки потішив спортсменів чудовою погодою, тож лижники отримали масу позитивних емоцій та вражень від спусків. А вже після завершення лижних перегонів відбулося фінальне нагородження переможців під час якого провели благодійний аукціон зі збору коштів тим, хто стоїть на варті нашого життя. Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю дронів військовим.

Символічно й те, що на нагородженні були присутні спортсмени як першої лижної школи “Бориславська сніжинка”, яка колись функціонувала у Бориславі, так і теперішньої. Зараз вони захищають Україну від ворога.

І дуже приємно, що кубок “BUKOVYTSIA OPEN 2024” виборола команда Львівської області, у складі якої виступали спортсмени з Борислава.

Фото: Ігор Шоха

Від admin