Вчора, 14 квітня, стадіон у Бориславі зібрав повні трибуни вболівальників спортивного клубу “Нафтовик”

“Нафтовик” зіграв перший домашній матч, а другий загалом, Прем’єр-ліги Львівщини з футболу сезону 2024 року. І одразу ж раді повідомити – здобула другу перемогу, передає DROBRO.

А тепер детальніше про вчорашню подію, яка для вболівальників була доволі неординарною та цікавою. Команди на поле виходили під звуки пісні “Їхали козаки” виходили разом з маленькими футболістами, які займаються у спортивному клубі “Нафтовик”. Державний Гімн України присутні співали разом з вихованкою Бориславської дитячої школи мистецтв Софією Рибінчак. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять кожного, хто віддав життя за нашу свободу. Благословив спортсменів настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Олег Смерека.

Привітав футболістів з цією подією міський голова Ігор Яворський: “Вітаю з початком футбольного сезону у нашому місті. Бажаю спортсменам продемонструвати свої найкращі вміння на полі, а вболівальникам – яскравої, видовищної гри. Дякую Збройним Силам України за те, що ми сьогодні маємо змогу перебувати тут. А щодо перемоги, то для всіх нас зараз є одна найважливіша – це перемога над ворогом. Нехай якнайшвидше так станеться”.

А задля наближення української перемоги під час матчу проходив збір коштів для мешканця нашої громади, який захищає українські кордони. Загалом за дві години гри вдалося зібрати 8 100 грн.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Отож тепер про гру. На полі зустрілися СК “Нафтовик” та ФК “Покрова” (Львів/Нижня Білка). Декілька моментів, від яких на мить перехоплювало дух, боротьба за м’яч та чимало спроб забити у ворота суперника – і перший тайм завершився рахунком 0:0.

У перерві між таймами на поле завітали гості з танцювальними та вокальними виступами. Для глядачів виступили хореографічні групи студії “Energy studio”, команда Бориславського ліцею, яка є переможцем першого етапу змагань з чирлідингу та вихованка ДШМ Софія Рибінчак.

Другий тайм подарував вболівальникам не менше емоцій, аніж перший. Були й жовті карточки, і заміни, й небезпечні атаки біля наших воріт, і очікування побачити м’яча у воротах “Покрови”. І це сталося на останній 90-й хвилині матчу. Іван Колодій, вийшовши на заміну в кінці матчу, забив вирішальний гол у ворота команди суперника.

Вітаємо команду з перемогою! Бажаємо впродовж всього чемпіонату тримати лідерство та тішити вболівальників забитими м’ячами. Адже емоції після вчорашнього матчу ще довго переповнювали. Пишаємося вами та зичимо успіху!