Зіркова бабуся з Маріуполя

Чим українська пенсіонерка з Донбасу підкорила закордонні ЗМІ: жінка готова до оборони батьківщини у разі агресії РФ

79-річна пенсіонерка із Маріуполя Валентина Костянтинівська стала популярною у соцмережах. Це сталося після того, як жінка через ймовірний напад РФ на Україну тренувалася з автоматом. Так, вона минулими вихідними брала участь у базових цивільних бойових навчаннях, організованих Нацгвардією, передає DROBRO. Кадр поширив керівник центру Нацкорпусу у Маріуполі Антон Требухов у Facebook.

Зіркова бабуся з Маріуполя

За його даними, зріла маріупольчанка має намір презентувати маскувальну сітку для одного зі спецпідрозділів на Приазовському узбережжі. Треба сказати, що подібні знімки “підхопили” і зарубіжні мас-медіа, у тому числі репортер NBC Річард Енгель. За його словами, жінка відповіла йому, що його мати зробила б також.

Зіркова бабуся з Маріуполя

Сама Валентина уточнила, що стрілятиме по ворогові у разі потреби для оборони своєї батьківщини. Вона пояснила, що готова захищати свій будинок, місто та дітей.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »