В окупованому російською армією Бердянську в порту прогримів сильний вибух, очевидці публікують відео наслідків

В окупованому Бердянську (Запорізька область) у районі порту пролунав сильний вибух. Про це повідомляють місцеві жителі у соціальних мережах, наголошуючи на появі в районі порту димового стовпа.

Кадри публікує телеграм-канал DroBro7/24. Телеграм-канал Оперативного штабу Бердянського виконкому підтверджує інформацію про сильний вибух, публікуючи фотографію димової хмари.

“У Бердянську в районі морпорту прогримів сильний вибух. Подробиці уточнюються!” – зазначено у повідомленні. Очевидці повідомляють, що вибух був такої сили, що у будинках у радіусі кількох кілометрів у вікнах затремтіли шибки. “Нормально так рвонуло. Ударна хвиля така, що аж скло затремтіло і підлога піді мною. Непогано так”, – зазначає житель Бердянська, який став очевидцем і зняв відео на камеру мобільного телефону зі своєї квартири.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

За попередньою інформацією, причиною вибуху стала робота українських партизанів, яким вдалося знищити один із військових вантажів окупанта. Наразі інформація перевіряється. Інформаційні агенції нагадують, що раніше в порту Бердянська ракетним ударом було знищено російський десантний корабель “Саратов”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »