В Бердянську рашисти вбили двох підлітків — Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова

У Службі розшуку дітей заявили, що хлопцям загрожувало увʼязнення до 20 років за сфабрикованою справою.

Зазначається, що протягом року Служба з пошуку дітей разом із правозахисниками висвітлювали історію переслідування Тиграна Оганнісяна та Микити Ханганова рашистськими силовиками, передає DROBRO. Вони домагалися максимального розголосу та привертали увагу міжнародної спільноти.

Координаторка Медійної ініціативи за права людини (МІПЛ) Ольга Решетилова розповіла, що слідчі готували справу до суду. Після обвинувачення друзів розділили. Микиту хотіли звинуватити в крадіжці, а Тіграна в підготовці диверсії. Декілька днів тому за підлітками приїжджав слідчий з озброєним конвоєм, але вони змогли від них втекти. Європарламент приймав резолюцію по Тіграну та Микиті й вимагали в окупантів, щоб вони випустили їх з окупації.

Останнє ВІДЕО одного з хлопців.

Вдень перед вбивством хлопці були в окупаційному відділку поліції. За пів години до дзвінка слідчого батькам про те, що хлопці вбиті, мама Тіграна розмовляла з ним. Він їй розповів, що вони гуляють з Микитою та думають над тим, як святкувати день народження Микити. Сьогодні, 25 червня, хлопцю мало б виповнитись 17 років.

“Наразі ми бачимо багато неспівпадіння у фактах, часі, одязі. Тіл хлопців батьки ще не бачили. Натомість рідних з учорашнього вечора мучать допитами і обшуками. Це дає підстави ставити під сумнів основну версію слєдкома про напад на поліцейських. Принаймні батьки Тіграна і Микити вважають, що вся ця перестрілка, передсмертне відео – це постановка для того, щоб убити хлопців”, — розповіла Решетилова.

Українські слідчі органи порушили кримінальне провадження за фактом вбивства дітей. Також МІПЛ веде власне розслідування обставин вбивства.

 

Від admin