Українські артисти TAYANNA та Нікіта Кісельов заспівали дуетом, неочікувана прем‘єра «Два ліхтарі» вийшла

TAYANNA зізналась, що це для неї перший досвід співпраці з молодим артистом. Співачка погодилась на дует, бо прослухавши пісню «Два ліхтарі», одразу відчула її, пише DROBRO.

«Зараз я намагаюсь відчувати пісні — відгукується чи ні. Коли я почула вперше композицію «Два ліхтарі», вона мені сподобалась, і я вирішила, чому б і ні. Мені цікаво стало попрацювати з молодим артистом, адже досі в мене не було такого досвіду. Пісня красива, слова чіпляють, а артист дуже талановитий», — поділилась співачка TAYANNA.

Пісня розповідає історію двох людей, які обпеклись у коханні і намагаються зрозуміти, чи почуття ще живі. Над піснею артисти працювали протягом декількох тижнів. Своїм дуетом в них вийшло передати усі переживання та емоції, які прожвивають люди через нещасливе кохання.

«Пісня про двох людей, які поранені досвідом минулих почуттів. Вони йдуть далі, і єдине питання в їх головах — чи досі вони люблять. TAYANNA приклад жіночності та сили для багатьох жінок, її голос має магічні впливи, які лікують, це — голос від Бога. Коли писав цю пісню знав, що в дует запрошу саме її, а чи погодиться вона заспівати для мене було таємницею. Проте, я знав, що у разі відмови, пісня залишиться на поличці, з іншою співачкою такої синергії не вийшло б», — розповів Нікіта Кісельов.

Прем‘єра «Два ліхтарі» доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках.

Від admin