На сайті Кабміну продовжується збір підписів під петицією з вимогою повернення в ефір каналів «Еспресо», 5-й та «Прямий»

Петицію 18 квітня зареєструвала громадянка Ірина Гандзюк. На 6 червня її підписали понад 18 тисяч людей із 25 тисяч необхідних. До завершення збору підписів залишився 41 день.

У петиції зазначено, що Концерн РРТ «без попередження і незаконно» вимкнув 4 квітня канали з ефіру.

«Мовлення українських незалежних телеканалів «Еспресо», 5-го і «Прямого» було незаконно припинено в період, коли в Україні триває війна з росією, в тому числі інформаційна. Свої дії керівництво концерну РРТ жодним чином не пояснює, а письмові звернення від телекомпаній ігнорує. Ми переконані, що незаконне виключення з ефіру українських телеканалів під час війни є нічим іншим, як підривною диверсійною роботою, яка завдає шкоди національним інтересам України, уряду та Президенту України», – йдеться в петиції.

У петиції закликають «невідкладно вжити відповідних заходів для повернення телеканалів «Еспресо», 5-й та «Прямий» у цифровий ефір».

«Ми переконані, що тільки дотримуючись єдиної інформаційної політики, принципів свободи слова та верховенства права нам вдасться перемогти не лише інформаційну навалу ворога, а й наблизити спільну перемогу України над агресором», – йдеться в петиції.

Нагадаємо, 4 квітня телеканали 5-й, «Прямий» та «Еспресо» заявили, що Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення вранці вимкнув мовлення телеканалів у цифровій мережі Т2. Канали заявили, що відімкнення є незаконним, оскільки не існує жодного документа, який би давав підстави концерну РРТ вимикати телеканали, а також що ні Нацрада, ні Міністерство оборони, яке, відповідно до закону, регулює режим воєнного стану, ні РНБО або будь-які інші уповноважені державні органи не ухвалювали жодних рішень щодо відімкнення телеканалу.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Колективи телеканалів закликали Президента України Володимира Зеленського та уповноважені державні органи повернути в ефір телеканали. Також канали надіслали відкритого листа голові представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу щодо вимкнення їх з цифрового ефіру.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »