Виконавчий комітет ДМР затвердив список проектів, які подає Дрогобицька громада цьогоріч на обласний конкурс проектів регіонального розвитку

Цьогоріч Дрогобич подає на обласний конкурс регіонального розвитку 2022 три проекти, передає DROBRO. Два з них подає самостійно Дрогобицька громада:

  • Ремонтно-реставраційні роботи фасадів пам’ятки архітектури місцевого значення охоронний номер 707-М – Палацу ( музей «Дрогобиччина», вілла Б’янка) на вулиці Шевченка 38, у місті Дрогобичі.
  • Реконструкція квартальних водопровідних мереж низького тиску по вул. Самбірській в м. Дрогобич.

Ще один проект Дрогобич готує у співпраці з Меденицькою громадою. Мова йде про медичний проект – паліативної допомоги у Рихтичах.

  • Капітальний ремонт відділень паліативної допомоги для КНП «Дрогобицька районна лікарня Дрогобицької міської ради у с. Рихтичі та КНП «Меденицька лікарня» Меденицької селищної ради у с.Грушів.

Нагадаємо, що цьогоріч Львівська обласна рада затвердила вдвічі менше коштів на реалізацію проектів місцевих ініціатив та конкурс регіонального розвитку.

Щоб впливати на ситуацію у Дрогобичі створили Комісію з попереднього відбору проектів. Комісія працює щотижнево, розглядає пропозиції на факт їх відповідності затвердженим пріоритетам та рекомендує ті проекти, які в подальшому мають співфінансуватись з бюджету Дрогобицької міської ради.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »