Сьогодні, 6 квітня, на вулицях Трускавця та біля каплиці церкви св. Миколая громада зустрічала свого загиблого земляка, Героя війни за незалежність України Олега Денюшина

Трускавчанин, навідник 2 механізованого відділення 1 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0998 молодший сержант Олег Денюшин загинув 30 березня під час запеклих боїв під Попасною.

Як інформує DROBRO з посиланням на офіційну сторінку у Фейсбук ТМР, Олег Денюшин служив за контрактом. Він – військовий з досвідом, який пройшов АТО (ООС). Цього року Герою мало виповнитись 43 роки.

Його подвиг, як і подвиги усіх українських захисників буде викарбуваний в пам’яті наших майбутніх поколінь, описаний в книгах історії нової вільної української держави.

Ми поділяємо весь біль і сум від втрати героя Олега Денюшина з його рідними, близькими, друзями. Олег Денюшин загинув обороняючи свою рідну землю, визволяючи український народ від російських окупантів.

Чин парастасу за загиблим Героєм-трускавчанином Олегом Денюшиним відбудеться сьогодні, 6 квітня, о 18.30 в каплиці церкви св. Миколая.

Похорон – завтра, 7 квітня, о 13.00.

Вічная пам`ять та Царство Небесне Герою Олегові Денюшину!

Спочивай з Богом, український воїне!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »