Він повернувся з війни, щоб навіки спочити у рідному місті, там, де його любили, поважали, чекали…

Сьогодні, на колінах і з глибоким болем у душах, зустріли домовину з тілом захисника Петра Юркевича рідні, побратими, представники влади, військові, волонтери, колеги, друзі та численна громада Трускавця, передає DROBRO.

Традиційно траурний кортеж зупинився на перехресті Героїв, де шестеро священників відправили панахиду за упокій його душі. Після спільної молитви присутні заспівали «Вічная пам`ять», державний гімн «Ще не вмерла України ні слава, ні воля», а хлопці, які його знали, воювали разом із Петром, по-своєму віддали честь побратиму: «Відважному воїну «Сокирі» – Слава! Слава! Слава!», – скандували побратими.

Рікою лились материні гіркі сльози, завмерли серця рідних брата й сестри та сина загиблого Героя, захисника України Петра Юркевича. Звідти процесія попрямувала до Трускавця у церкву святого пророка Іллі (УГКЦ).

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

У нашому місті Петра Юркевича знало чимало людей. Він народився 2 липня 1980 року в Трускавці й навчався у першій школі. Був патріотом та любив справедливість. На війні за нашу незалежність і свободу Петро із 2014 року. Пройшовши АТО, повернувся додому, та невдовзі, з початком повномасштабного вторгнення рф поновився на службі. На його прохання у Трускавці вдалось зібрати кошти на придбання спеціального квадроцикла, для евакуації поранених із поля бою.

У лавах ЗСУ молодший сержант Петро Іванович Юркевич був командиром бойової машини – командиром 3 механізованого відділення А 4123. «Сокира», за таким позивним знали Петра побратими, був досвідченим військовим, тож останнім часом багато займався із новобранцями – навчав їх тактичної підготовки.

Петро Юркевич загинув 1 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання біля міста Часів Яр – артобстріл не залишив шансів захисникові, тож він поліг у цій битві, як мужній воїн і командир.

Щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Сумуємо разом з вами й схиляємо голови у глибокій скорботі.
Вічна пам’ять і шана українському воїну, що захищав рідну землю й всіх нас! Пам’ятаймо про ціну, яку платять наші оборонці, підтримуємо наше військо, підтримуємо наших волонтерів, щоб смерть цих Героїв не була даремна, щоб їхня Слава жила з нашою Перемогою!

Віддаймо шану воїну в його останній мандрівці до Господа!

Похорон – 5 квітня, п’ятниця, о 12:00.

Від admin