“Ванни, джакузі, де вони гроші брали?” –  фашистська мерзота влаштував істерику, виявивши, як насправді жили українці до їх вторгнення

Військовий-нацист зняв на відео своє вторгнення до українського будинку на окупованій частині Херсонської області. Окупант був здивований високим рівнем життя українців. Кадри доступні на Telegram-каналі DroBro24.

Як пише DROBRO, окупант не приховував своєї ненависті до України. Особливо злив мародера з болота високий рівень життя українців, недоступний йому самому. Військовий злочинець не міг зрозуміти, звідки українці мають гроші на такі багаті будинки.

“Ще один особняк хо**яцький, б**дь! (…) Я е*у, б**дь, де вони, су*а, гроші беруть, пі***аси?! Ні*уя собі , як а**енно тут! До*уя тут у них: і ванни, джакузі… вся за**па світу!(…) Так біжать, пі***и від нас, все кидають, на**й Ось жили, морди хо**які! Взагалі! Звідки вони гроші брали?!” – дивувався за кадром рашист.

Відео прокоментував український журналіст Денис Казанський у своєму блозі. “Роками росТВ втирало цим обриганам, що в Україні бідність і бідність. І тут бидло, що вирвалося з дерев’яних хат, виявило, що в Україні рівень життя набагато вищий, ніж у нафтогазовій недодержаві”, – зазначив журналіст.

Від admin