зрадник

Колишній командир “ДНР” Олександр Ходаковський поскаржився на незатишне життя в ОРДЛО

Польовий командир “ДНР” Олександр Ходаковський, який зрадив присягу на вірність Україні і перейшов на бік російських окупантів, скаржиться на життя в Донецьку. З черговим визнанням Ходаковський виступив на особистому акаунті в Telegram, передає DroBro.

Ходаковський виїзд з ОРДЛО в Росію порівняв з виходом арештанта на свободу.

“Після подолання прикордонних поневірянь ти ніби виходиш на свободу – давить відчуття постійної тривоги, яке давно вже стало вірним супутником кожного жителя на цій важкій території”, – написав екс-ватажок найманців.

Він додав, що в’їжджає назад в “ДНР” з дуже неприємними відчуттями.

“Наче й немає війни … Але вона відчувається навіть далеко від лінії фронту … Війна відчувається, як пам’ять про те, що ти колись вбив, але про це ніхто не дізнався, і ти на свободі, але тобі з цим жити ; як “відкинувшись” член сім’ї, який творив страшне, а потім довго сидів, але тепер він повернувся на одну з вами житлоплощу, і вигнати його не можна, але що від нього чекати – невідомо, хоча відомо, що він уже чужий і страшний. це завжди зусилля жити і змушувати відчувати себе нормально в ненормальних умовах, і все це вже довго, і невідомо, скільки ще триватиме “, – поскаржився Ходаковський.

Варто відзначити, що Ходаковський відіграв велику роль в тому, що на Донбасі вже 8-й рік триває кровопролитна війна. До окупації він очолював Центр спецоперацій “А” СБУ в Донецькій області, але з приходом російських військ відразу ж зрадив присягу і перейшов на бік загарбників. Ходаковський в 2014 році очолював сумнозвісне угруповання “Схід”, яке безпосередньо брало участь в окупації і репресії проти місцевого населення під керівництвом Росії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *