В окупованому Донецьку почалися місцеві “розбірки” на фоні війни, яку Кремль розв’язав проти України

“ДНРівці” продовжують обстрілювати підконтрольний ним Донецьк, звинувачуючи у тому, що трапилося, українську армію. Це можуть бути місцеві “розбірки”. Про це в Telegram написав бойовик “Л/ДНР” Анатолій Дєрмов, повідомляє DROBRO.

Донецьк вкотре опинився під ударом артилерії 13 червня. Пропаганда мордора запевняє, що на місто було випущено близько 80 снарядів, які прилетіли до пологового будинку, лікарні та інших об’єктів цивільної інфраструктури.

На інцидент миттєво відреагував ватажок ДНР ставленик Кремля Денис чеПушило, запросивши у Москви “додаткові союзницькі сили”. А ватажок так званої “народної міліції ДНР” Едуард Басурін попросив армію ерефії задіяти проти України “Іскандери” та авіацію. Такі прохання колаборантів викликали подив, враховуючи той факт, що від початку вторгнення мордор повною мірою використав і тактичні ракетні комплекси, і авіацію для завдання ударів по Україні.

Окупантів не стримувало нічого. Ракети щодня летіли та летять на голови мирних українців. І лише останнім часом цей ракетний терор став менш інтенсивним, що пов’язують із виникненням дефіциту снарядів у ерефії. Кремлю немає потреби у посиленні ескалації – конфлікт і так перебуває у максимально гарячій фазі. А це говорить про те, що ініціатором обстрілу Донецька могли бути місцеві колаборанти.

Про це, зокрема, пише найманець Дєрмов. Він звернув увагу на те, що ключовою метою ударів став місцевий ринок і пов’язав інцидент із “розбірками” місцевих кремлівських ставлеників. “Мені соромно за верхівку “ДНР”, коли вони займаються “вирішенням” бізнес-проблем між собою замість захисту людей. Не для того ми тут боремося, щоб донька чеПушили надсилала фотки з курорту за гроші населення”, – написав бойовик “ДНР”.

Зазначимо, що обстріл Донецька викликав обурення навіть у місцевого депутата Олега Фролова. Він зазначив, що між відльотом та прильотом проходить лише кілька секунд. А це говорить про те, що обстріл ведеться з дуже близької відстані, тобто лупили по місту самі ж окупанти. “Я тупо не розумію, що відбувається”, – бідкався він у соцмережах.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »