Пожежі в російській частині Сибіру продовжують посилюватися: вогонь підібрався до двох населених пунктів, перекрито федеральну трасу

Територію мордора продовжують охоплювати масштабні лісові пожежі, швидко поширюючись біля Східного Сибіру. Регіональні російські ЗМІ повідомляють, що масштаб НП збільшився настільки, що мешканців двох сіл у Краснодарському краї готують до евакуації, передає DROBRO. Красноярське видання “Погляд інфо” зазначає, що сьогодні вогонь лісових пожеж впритул підібрався до населених пунктів Знам’янка та Лугавське у Мінусинському районі. Сильний вітер прискорює поширення пожеж та заважає гасінню. Кадри лісових пожеж публікує Телеграм-канал “DroBro7/24”.

Більше того, жителі села зазначають, що російська влада не надала жодної посильної допомоги у гасінні вогню. “Допомоги до ладу ніякої, тут вертольотом гасити треба, жодна пожежа не допоможе, вогонь по деревах, ще сильний вітер”, – пишуть очевидці в соціальній мережі “ВКонтакті”.

По вулицях зазначених вище Знам’янки та Лугавського автомобілі поліції у гучномовці закликають людей готуватися до евакуації до сусіднього села. Лісові пожежі настільки посилилися, що траса Р-257 “Єнісей” перекрита в районі перетину з автомобільною дорогою на під’їзді до села Знам’янка.

У бік вогнища проїзд повністю перекритий, колона з автомобілів вишикувалася до самого Мінусинська. Відомий російський експерт Анатолій Несміян у своєму телеграм-каналі зазначає, що масове вирубування лісів призвело до екологічної катастрофи в регіоні.

“Минусинська тайга горить вже тиждень. Причини ті ж – зруйнована екологічна система в тайзі, варварські вирубки і відправка в Китай ешелонів російського лісу. Як результат пересихання боліт, зникнення дрібних тайгових струмків і річок, висихання лісу і зростання масштабів термоточок”, – пише Несміян.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »