Kalush Orchestra

Kalush Orchestra посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом

Сьогодні на позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 було вирішили звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 у Турині.

Про це повідомляє Суспільне.

Як відомо, гурт Kalush Orchestra посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів, інформує DROBRO.

Як повідомляли, переможниця нацвідбору Аліна Паш після скандалу з фальшивою довідкою про поїздку до Криму заявила, що знімає свою кандидатуру. Однак, як виявилось, її дискваліфікували раніше власне через цю довідку.

12 лютого в Україні відбувся фінал Національного відбору на конкурс Євробачення, який цьогоріч пройде у Турині (Італія) 14 травня. За підсумками голосування, перемогла співачка Alina Pash с піснею «Тіні забутих предків», а гурт Kalush Orchestra посів друге місце, отримавши на один бал менше. Після оголошення переможця учасники Kalush заявили про фальсифікації та про намір оскаржувати результати конкурсу у суді.

У 2019 році виконавицю внесли до бази “Миротворець” за свідоме незаконне перетинання українського кордону з метою відвідання окупованого Криму.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »