Замкомандувача “спецоперації” генерала Сергія Суровікін, попередньо, заарештовано після заколоту ПВК “Вагнер”

У рф почалися масштабні “чистки” після заколоту ПВК “Вагнер”, що провалився. Надходять відомості про арешти військових, які могли співпрацювати із повстанцями. Серед затриманих, попередньо, виявився заступник командувача “спецоперації” ЗС рф в Україні генерал Сергій Суровікін, передає DROBRO.

Про це пише низка Z-каналів. Однак підтвердження наразі немає. Як повідомляється, Суровікін разом зі своїм заступником генерал-полковником Андрієм Юдіним заарештовано та поміщено до московського СІЗО “Лефортово”, де утримуються вороги путінського режиму. Обидва нібито підозрюються у державній зраді.

“Вчора (27 червня – ред.) заступника командувача Об’єднаного угрупування військ (сил) генерала армії Суровікіна “забрали” в Лефортово… Ось і результати “походу на Москву””, – написав відомий Z-військор Романов.

Пізніше він уточнив, що генерал “відпочиває” у знаменитому СІЗО ще з 25 червня, тобто був заарештований вже наступної доби після закінчення заколоту.

Згідно з чутками, генерал не лише не заважав, а й сприяв повстанню бойовиків. Він нібито мав заарештувати міністра оборони Сергія Шойгу та дати ПВК дійти до Москви. Про те, що він, швидше за все, знав про плани “Вагнера”, повідомило і видання The New York Times, посилаючись на джерела в американській владі.

Якогось підтвердження інформації про арешт Суровікіна на даний момент немає. Проте варто зазначити, що цей воєначальник ще півроку тому був відкритим союзником ПВК “Вагнер” у війні проти України. Ватажок угруповання Євген Пригожин, лаючи військове керівництво ерефії, генерала виділяв і незмінно хвалив. 24 червня, коли стався заколот, Суровікін звернувся до Пригожина. Він, тримаючи в руках пістолет, вимагає, щоб повстанці підкорилися волі диктатора рф і зупинили свій похід на Москву.

Від admin