20-річний термін ув'язнення Іржі Урбанека

Чеський суд відправив найманця незаконного формування “ДНР” у в’язницю на 20 років

Апеляційний суд Чехії підтвердив 20-річний термін ув’язнення Іржі Урбанека, який кілька років воював на боці бойовиків формування “ДНР”, пише DroBro з посиланням на джерела Ceske Noviny.

Голова Апеляційної ради Празького Верховного суду Ян Свачек назвав вчинок підсудного огидним, оскільки тероризм є загрозою “сутності людської цивілізації”. Член Сенату Олександр Каройї уточнив, що вирок міг бути суворішим, оскільки “громадянське населення явно наражалося на ризик у цих боях”.

Проте Високий суд поступив інакше, оскільки прокурор не оскаржив початковий вирок від 7 вересня. Іржі Урбанек вирушив на окупований Донбас у 2015 році та знаходився мінімум до 2018 року. Крім будівництва окопів чи патрулювання, найманець також брав участь у боях проти ЗСУ. Своє найманство він не приховував, відкрито публікуючи інформацію у соцмережах. Ці свідоцтва також було розглянуто судом.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »