Z-патріот Ігор Стрєлков, який перебуває за ґратами, назвав ситуацію для так званої Росії катастрофічною і знову розкритикував путінський режим
Російський Z-патріот, військовий злочинець Ігор Стрєлков написав із в’язниці новий лист, у якому заявив, що становище для так званої Росії стрімко погіршується. Текст був опублікований його соратниками у Telegram, повідомляє DROBRO.
За його словами, країна рухається до катастрофи, а керівництво не в змозі зламати ситуацію. “Ситуація явно валиться в катастрофу. Тепер щодо ситуації: оцінюю її як стабільно-погіршення – плавне, неквапливе, без різких зривів і злегка припудрене абсолютно безглуздими і настільки ж незначними, але недешевими з погляду втрат. Українці продовжують досить спокійно розмінювати на територію”, написав терорист із в’язниці.
Стрєлков зазначив, що український наступ, який він очікував у вересні, так і не розпочався. При цьому він припустив, що Київ може зовсім відмовитися від ризикованих операцій до весни і зосередитися на тому, щоб вимотувати так звану Росію, тоді як соціально-економічне становище всередині країни погіршуватиметься.
“Якщо контрнаступу українців не буде до початку другої декади жовтня, то, швидше за все, його взагалі не буде цього року”, – зазначив він.
Зазначимо, що Стрєлкова визнано міжнародним судом військовим злочинцем і засуджено до довічного ув’язнення за збиття над Донбасом пасажирського літака. Однак у так званій Росії він опинився за ґратами з іншої причини. Кремль розправився з ним за різку критику Путіна та згадку про його коханку Аліну Кабаєву. Він неодноразово лаяв Кремль за нездатність здобути перемогу над Україною. Висловлювання Z-патріота показують, що у середовищі радикальних прибічників війни на болоті наростає розуміння провалу і безвиході.