У Махачкалі російський військовий, який повернувся з фронту, публічно намагався звести рахунки з життям, кричачи про страх потрапити до українського полону
Росія продовжує пожинати плоди своєї агресії. У понеділок, 16 червня, у центрі Махачкали прямо біля відділення Ощадбанку божевільний російський окупант спробував звести рахунки з життям. Кадри доступні на Telegram-каналі DroBro24.
Чоловік із ножем у руках став біля входу в банк і почав наносити собі поранення в область шиї. За словами очевидців, він був у стані панічної істерики та кричав: “Українці візьмуть мене в полон!” Крім того, він благав оточуючих зателефонувати до його сина.
Перехожі, вражені побаченим, відразу викликали медиків. Потерпілого було госпіталізовано. За даними місцевих Telegram-каналів, ця людина – учасник агресії проти України, представник окупаційної армії, який нещодавно повернувся з фронту. Офіційна пропаганда резонансного інциденту в Махачкалі проігнорувала.
Про нього мовчать як державні ЗМІ, так і Z-канали.