У Стебницькій лікарні відкрили капітально відремонтовані відділення – приймальне та інтенсивної терапії

Стебницька міська лікарня продовжує якісно оновлюватись. 13 червня у медзакладі урочисто відкрили два капітально відремонтовані відділення – приймальне та інтенсивної терапії. Ремонти тут стартували пів року тому – за цей час вдалось не просто здійснити реновацію двох відділень, але й оснастити їх необхідною технікою – усе для комфорту пацієнтів та якісної діагностики, передає DROBRO.

Як розповіла присутнім керівниця КНП «Стебницька міська лікарня» Наталія Стецик – до цього часу приймальне відділення медзакладу функціонувало в невеликому приміщенні і мало лишень одну оглядову. Внаслідок капітального ремонту приймальне відділення перенесли у приміщення, яке до цього не використовувалось – однак мало чималі площі. Це й дозволило відкрити в приймальному відділенні необхідну кількість окремих оглядових, серед яких – гінекологічна та отоларингологічна, травмпункт, кімнату попереднього перебування пацієнта, кабінет для базування екстреної медичної допомоги, міні-операційну тощо. Усі кабінети оснащені потужним медичним обладнанням. На ремонт приймального відділення кошти скерували з місцевого бюджету – це понад 9 млн. грн.

Що стосується відділення інтенсивної терапії то його розширили до 14 ліжкомісць. Усі палати повністю сучасні, адаптовані максимально для потреб та зручностей хворих. Їх оснастили моніторами стану пацієнтів, підведено кисень до кожного ліжка, встановлено потужну вентиляційну систему, а також наявна високопрофесійна апаратура для підтримання життєвих функцій надскладних пацієнтів. Відділення інтенсивної терапії оновили повністю коштом лікарні – на ремонти витратили 4,5 млн. грн, це кошти від НСЗУ.

Більше ФОТО в нашому ТК DroBro24 (Підписуйтесь на наш Телеграм канал і не пропустите нічого цікавого)

Нововідкриті відділення за традицією освятили, а представники влади різних рівнів спільно із адміністрацією лікарні перерізали символічну синьо-жовту стрічку.

Відтак для почесних гостей – Максима Козицького та Ореста Чемериса провели огляд раніше відремонтованих відділень лікарні – хірургічного, психоневрологічного, реабілітаційного та поліклініки.

Від admin