У Дрогобичі моніторять на наявні проблеми захисні споруди та укритті і створять спеціональну мапу

Як інформує DROBRO ці об’єкти призначені для захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій, чи військової агресії. Вивчає стан захисних споруд спеціальна комісія, яку ініціювала влада міста. Перевірки стартувади цими днями. Пересічні дрогобичани зізнаються не всі знають де у місті можуть перечекати небезпеку, та як діяти у випадку загррозливої ситуації.

Із наявними проблемами однак не безнадійн, так резюмує перші результати перевірки укриттів у Дрогобичі перший заступник голови А. Ковч. Посадовець стверджує, такі дії проводять щоб бути спокійними як владі так і громаді.

Загалом на території Дрогобича налічується 24 захисні споруди. Четверо із них затоплені розміщені у Стебнику на підприємстві Полімінерал. Інші розтащовані по місту переважно на територоіях підприємств та певних установ. До прикладу, колишній нафтоперереробний комплекс, завод автомобільних кранів, Народнийдім, Укртелеком. В останній установі чи не найзразковіша захисна споруда. Вона розбита на блоки (в наявності 5 кімнат), має все неоюхідне для перебування у ній до 12 годин, може вмістити трохи більше 100 чоловік, оснащена системою вентиляції. Повноцінна захисна споруда повинна містити і аварійний вихід, він повинен на випадок коли центральний може засипати.

У випадку певної загрози у захисні споруди мають поставити воду та продукти.

Якщо до захисної споруди добиратися довго, то мешканцям слід знати, що будь які підвали ьакож можуть бути використані як захисні споруди. Найближчим часом у місті створять інтерактивну мапу з укриттями.

Інтерактивна карта сховищ у Дрогобичі

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »