Суддя Віра Гриців

Віра Гриців зберігала значну суму валюти в сейфі на роботі

Суддею Західного апеляційного господарського суду, в якої вкрали 120 тис. доларів, виявилась Віра Гриців.

Цю інформацію Zaxid.net підтвердили компетентні джерела у поліції, передає DroBro.

Нагадаємо, у ніч на 18 січня у Львові обікрали Західний апеляційний господарський суд. Відомо, що грабіжник заліз через вікно до приміщення суду на другому поверсі і вкрав із сейфу 120 тис. доларів США. І у поліції, і у суді відмовились розповідати деталі цього інциденту; прес-служба суду лише наголосила, що вкрадена готівка була вказана у декларації судді.

ZAXID.NET проаналізував декларації про доходи усіх суддів Західного апеляційного господарського суду і виявив, що лише одна суддя задекларувала достатньо велику суму готівки у валюті. Йдеться про суддю Віру Гриців. Джерела видання у поліції підтвердили, що обікрали саме цю суддю.

Прес-секретарка Західного апеляційного господарського суду Анна Ярмола не підтвердила, але й не заперечила припущення, що вкрадені гроші належали саме Вірі Гриців. Отримати коментар Віри Гриців редакції не вдалося.

У декларації про доходи Віри Гриців за 2020 рік вказано, що вона зберігає готівкою 531 тис. грн та 81,1 тис. доларів. Ще 300 тис. грн зберігає син судді, а у її доньки є 21 тис. доларів та 110 тис. грн готівки. У 2020 році Віра Гриців задекларувала купівлю валюти на суму 597,2 тис. грн. Окрім готівки у сім’я судді зберігає чимало грошей на рахунках у банках.

Віра Гриців працює суддею Західного апеляційного господарського суду уже більше 10 років. Її сукупний суддівський стаж перевищує 20 років.

 

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »