Вашингтон має намір завдати серії ударів по іранських військових об’єктах у Сирії та Іраку

Вашингтон схвалив плани завдання серії ударів по іранських військових об’єктах на території Сирії та Іраку у відповідь на атаку на базу США в Йорданії, в результаті якої загинули троє американських військових і понад 30 отримали поранення, передає DROBRO.

Про це повідомляє CBS News. За інформацією журналістів, атаки триватимуть кілька днів. Погода буде основним фактором, що визначає час початку операції. У матеріалі зазначається, що США мають можливості для завдання ударів у погану погоду, але американські військові вважають за краще мати кращу видимість, щоб уникнути ненавмисних ударів по цивільних особах, які в останній момент можуть опинитися в зоні атаки.

“Нових нападів на позиції американських військ у регіоні не було відтоді, як підтримуване Іраном угруповання “Катаїб Хезболла” оголосило в середу, що вона припиняє військові операції проти американських військ.

Офіційні особи США не дали жодних вказівок на те, що оголошення про зупинення діяльності угруповання затримує удари у відповідь американських військових”, – повідомляє видання.

У свою чергу, Reuters пише, що Іран відкликає офіцерів КВІР із Сирії після серії смертоносних ізраїльських ударів. За інформацією журналістів, КВІР має намір керувати своїми операціями в Сирії дистанційно за допомогою угруповання “Хезболла”.

“З грудня в результаті ізраїльських ударів загинуло понад півдюжини їх (КВІР – ред.) членів, у тому числі один із провідних генералів розвідки гвардії”, – сказано у матеріалі.

Від admin