Вашингтон продовжує закривати лазівки, через які російські банки здійснювали операції із зовнішнім світом

Ізоляція фінансової системи ерефії продовжує посилюватись. Останнім часом влада США веде активну роботу із закриття лазівок, якими користувалися російські банки для здійснення операцій із зовнішнім світом, передає DROBRO.

У п’ятницю, 15 вересня, російський банк “Ак барс” (перебуває в топ-25 банків рф за розміром активів), який потрапив у новий санкційний пакет Вашингтона, повідомив про зупинення операцій з іноземною валютою.

Про це повідомляє прес-служба кредитної організації. Таким чином, клієнтам банку стали недоступні валютні перекази зарубіжних країн. Крім того, зупиняються операції з конвертації доларів, євро та дирхамів ОАЕ. Донедавна банк “Ак барс” уникав потрапляння в списки санкцій Заходу, що дозволяло росіянам використовувати це фінансову організацію для валютних переказів в інші країни. Для цього, зокрема, у банках, які розташовані на пострадянському просторі, відкривалися коррахунки для “Ак Барса”.

Цей банк став одним із головних розрахункових центрів рф в ОАЕ, які перетворилися на хаб з обходу введених проти Москви санкцій, пише The Moscow Times. В ОАЕ свої гроші вивели близько 30% заможних громадян росії. Зазначимо, всього до нового пакету санкцій США проти рф увійшло близько 20 фізичних осіб та кілька десятків компаній, у тому числі “Сінко-банк”. У Вашингтоні заявили, що продовжать використовувати санкції, щоб обмежити можливості терористів вести війну проти України.

Від admin