Досить грати в політику, час вчинити правильно, заявив Джонсон щодо допомоги Україні

Тільки вчора, 17 квітня, спікер Джонсон презентував усі чотири законопроекти щодо допомоги союзникам США та держкордону. Україні, як і хотів Білий дім, планується виділити 61 млрд доларів та летальну зброю, передає DROBRO. Під час брифінгу речник заявив, що всі його дії є правильними. Наразі Україні потрібна допомога, і вона її отримає, інформує ресурс C-Span. Джонсон також заявив, що настав час припинити грати в політику і необхідно вчинити правильно.

Новий пакет допомоги від Джонсона майже повністю ідентичний тому, що у лютому 2024 року прийняв Сенат. Україні, як і хотів Білий дім, виділять 61 млрд. доларів, але 10 млрд. піде у вигляді кредиту (економічна допомога, яка дозволяє уряду України функціонувати).

При цьому експерти вже зараз кажуть, що Вашингтон у майбутньому може без проблем анулювати цей кредит. Джонсон прийняв таке рішення на тлі гнівної реакції трампістів на його дії та кроки. Вже два республіканці хочуть забрати у нього крісло спікера.

Також спікер заявив, що на розгляд нових законопроектів пішло так багато часу, тому що слід було врахувати всі деталі і прийти до якогось консенсусу між політиками. Джонсон заявив, що він знає, як ці пакети допомоги необхідні зараз Україні та Ізраїлю. Вашингтон не хоче залишити “свого друга” у біді, а також не дозволить Путіну “пройтися маршем” Європою.

Від admin