Спецслужби США представили президенту Джо Байдену варіанти масованих кібератак проти

Як повідомляє NBCNews з посиланням на чотири джерела у розвідці, кібератаки включають блокування інтернету по всій території країни, відключення електрики та зупинку поїздів на ходу, передає DROBRO.

Видання уточнює, що цей план розрахований на те, щоб підірвати можливості РФ контролювати військові операції в Україні. За даними джерел, розвідка США пропонує владі використати американську кіберзброю в «неймовірних масштабах». Серед пунктів плану

  • порушення інтернет-з’єднання по всій РФ,
  • відключення електроенергії
  • втручання у роботу залізничних стрілок.

«Можна буде робити будь-що, від уповільнення поїздів до їх падіння з рейок», — уточнив один із співрозмовників видання.

При цьому розвідники наголошують, що подані варіанти є превентивними заходами і не залежать від того, чи Росія почне використовувати проти США свої кібератаки у відповідь на санкції. Більшість потенційних кібератак, про які йдеться, нашкодить не людям, а різним мережам. При цьому США, як стверджують джерела, публічно не визнаватимуть проведення подібних операцій.

Білий дім цю інформацію виданню не прокоментував.

Раніше українські фахівці з кібербезпеки заявили про DDоS-атаку на урядові сайти України. У повідомленні телеграм-каналу Держспецзв’язку атаку названо «черговим актом кіберагресії». Зазначається, що DDоS-атаки безперервно продовжуються з 15 лютого, однак у середу вони «значно посилилися». За даними відомства, атаку зазнали сайти кабінету міністрів України, Верховної Ради, міністерства закордонних справ, Служби безпеки України та інших органів влади».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »