Сьогодні, 10 грудня, у Стрийському парку у Львові відбувся благодійний забіг «Спорт об’єднує», метою якого є збір коштів для реабілітаційного центру «NextStep Ukraine»

«NextStep Ukraine» – нейрореабілітаційний центр для людей з травмами центральної нервової системи, зокрема, головного та спинного мозку. Центр працює з 2018 року в м. Ірпінь на Київщині, а до кінця 2023 року заплановане відкриття центру у Львові, передає DROBRO. Реабілітація в центрі повністю безкоштовна.

З поміж понад 200 зареєстрованих учасників забігу – значна кількість військовослужбовців та курсантів з Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, пише ЛОВА.

Окремо в програмі заходу передбачалася «Миля незламності», участь в якій взяли ветерани війни, котрі проходять або пройшли реабілітацію в Superhumans Center, Unbroken, NextStep Ukraine, ДНП «Центр комплексної реабілітації «Галичина» та інших центрах. Вони розпочали забіг, після них – усі учасники, які теж бігли, потім – учасники, які долали забіг скандинавською ходьбою, і в кінці – діти.

Підтримали захід начальник Львівської ОВА Максим Козицький і телеведуча 1+1 та Єдиного телемарафону, амбасадорка обласної програми «Ліга Нескорених» Марічка Падалко, а начальник управління молоді і спорту ЛОВА Роман Хім’як взяв участь у забігу.

«Ветерани, курсанти, діти, усі охочі: близько двох сотень людей почали сьогоднішній ранок з пробіжки у Стрийському парку у Львові, щоб зібрати кошти на лікування та реабілітацію наших воїнів у центрі «NextStep Ukraine». Величезна радість та мотивація для нас усіх, що сьогодні «Милю Незламності» пробігли ветерани, які відновлюються в Superhumans Center, Unbroken, NextStep Ukraine та у Центрі комплексної реабілітації «Галичина». Низький уклін вам і велика вдячність за захист. Захоплюємось вашою силою, внутрішнім стержнем та незламністю перед обставинами. Дякуємо.

Дякую нашому управлінню молоді та спорту і всім партнерам, які підтримують проєкт «Ліга Нескорених», за те, що благодійний забіг «Спорт об’єднує», справді обʼєднав нас сьогодні у товаристві наймужніших людей нашої держави», – зазначив Максим Козицький.

«Радію, що проєкт, який розпочали у серпні («Ліга Нескорених» – авт.), не залишився просто презентацією, а справді існує і є живим. Спорт об’єднує і допомагає нам пережити складні часи. В період складних випробувань спорт підтримує хлопців і дівчат у поверненні до життя після важких поранень.

Я вдячна всім, хто сьогодні прийшов взяти участь у заході. Дякую всім, хто вірить, і всім, хто не втомлюється!», – додала Марічка Падалко.

Зазначимо, що забіг організували у межах обласної програми психічної та фізичної реабілітації захисників і захисниць «Ліга Нескорених» управління молоді і спорту Львівської ОВА, Львівський обласний центр фізичного виховання «Спорт для всіх» за підтримки мережі аптек «Подорожник», групи компаній «КОРМІЛ», кейтерингової компанії «Spodaryk travel restaurant», готелю «Швейцарський», технічне забезпечення – «EASY TECHNOLOGY».

Від admin