Змагання проходили на парафії Дрогобицьких Священномучеників Северина, Віталія і Якима (вул. Коновальця) за ініціативи о.Івана

Як пише DROBRO, сьогодні 6 квітня у Дрогобичі на території храму Дрогобицьких Священномучеників проводилися змагання з футболу на “Кубок весни” серед діток 7-8 років.

Розпочав змагання отець Іван з загальної молитви та слів настанови для маленьких учасників з побажаннями перемог. Після виконання гімну розпочалися баталії серед учасників, кожен з яких робив усе можливе і залежне від нього для здобуття Кубку.

Участь у змаганнях приймали маленькі футболісти з шкіл № 10, 1, 2, 16, 17. Атмосфера боротьби була на найвищому рівні не зважаючи на маленькій вік учасників. Юні спортовці навіть у такому віці змогли показати гарну гру чим неабияк подивували глядачів, які зібралися навколо поля повболівати за маленьких чемпіонів.

Як результат змагання закінчились з наступним результатом:

  • 1 місце – Галичина Коновальця
  • 2 місце – Галичина 2
  • 3 місце – Галичина 17

Кращий воротар – Недєлько Кирил
Кращий захисник – Миль Дем’ян
Кращий нападник – Ткачин Остап
Кращий бомбардир – Карпин Роман
Кращий гравець – Савшак Юрій

Після було нагородження. Привітальним словом до учасників та гостей звернувся наш парафіянин, герой, захисник від московитської нечисти Андрій Кропивницький.

Воїн побажав дітворі, боротись і перемагати знову і знову. Після чого нагороджував козачків.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Переможених сьогодні не було, всі учасники за час турніру набралися позитивних емоцій, досвіду та приємних коментарів від глядачів змагань. Одним словом всі були великими молодцями.

Бажаємо багато майбутніх перемог маленькі спортовці.

Від admin