РНБО

Рада національної безпеки і оборони України на сьогоднішньому засіданні, ймовірно, розгляне запровадження санкцій проти п’яти чинних нардепів

Про це повідомляє DroBro з посиланням на УНН.

Офіційно відомо, що під час свого засідання РНБО планує обговорити питання поглиблення співпраці з НАТО, а також заслухати звіти про виконання попередніх рішень Ради.

Окрім того, йтиметься про запровадження санкцій, зокрема, проти чинних нардепів.

Як зазначається,такі плани були ще наприкінці квітня, однак тоді розгляд відклали. Відомо, що причиною застосування санкцій може стати як наявність подвійного громадянства, так і комерційна діяльність афільованих до парламентарів структур.

Також, за інформацією ЗМІ, на засіданні РНБО можуть розглянути санкції щодо московітських артистів, які виступають в окупованому Криму та прибічників режиму Олександра Лукашенка у Білорусі.

Уже орієнтовно о 15:30 Офісом Президента анонсовано брифінг за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *