Завдяки БФ «Опіка майбутнього» та БО БФ «Нові горизонти для дітей України» лікарі-терапевти з США та України проводили медичне обстеження дітей

Як повідомляє DROBRO з посиланням на офіційну сторінку ТМР у ФБ, сьогодні, 29 лютого, в двох прихистках для ВПО Трускавецької територіальної громади лікарі-терапевти з США та України проводили медичне обстеження дітей.

Благочинний захід стартував у прихистку «Джерельний» (керівниця Ольга Футалаш). Тут проживають ВПО практично з першого дня війни. Серед них – діти. Тож понад двадцять діточок з числа ВПО, серед яких і діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та інші категорії, отримали сьогодні обстеження та консультації від лікарів. Діти, а також їхні батьки/опікуни почули чимало корисних порад як подбати про своє здоров`я, а також що робити у конкретних випадках, коли діагностовано ту чи іншу хворобу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Наступний пункт, в якому більше трьох десятків дітей очікують на огляд фахівців з США – це санаторій «Джерело», де також проживають ВПО з дітьми.

«Це не перша і не остання наша спільна доброчинна акція з благодійною організацією БФ «Нові горизонти для дітей України». Медичні обстеження вже проходили в декількох сиротинцях, у тому числі на території Дрогобицького району. Сьогодні ж ми працюємо для тих дітей з числа ВПО, котрі зараз проживають на території Трускавецької громади. Хоча акція ще не завершилися, та вже бачимо її ефективність, адже виявлені захворювання на ранніх стадіях, котрі при правильному лікуванні не стануть загрозою для життя цих дітей у майбутньому. Для дітей це обстеження має ще й приємні бонуси – розмальовки, солодощі, іграшки. А для нас завжди приємним бонусом є те, що можемо робити добро іншим», – каже директор БФ «Опіка майбутнього» Андрій Баховський.

«Співпрацюємо з різними благодійними організаціями заради дітей, заради ВПО, заради інтеграції нових мешканців нашої громади. У Трускавці здоров`я завжди було серед пріоритетних напрямків, тому ми підтримали ініціативу медичного обстеження дітей ВПО американськими медичними фахівцями. Сподіваюся, що такі акції продовжаться і в майбутньому», – каже секретар Трускавецької міської ради Наталія Пономаренко.

Від admin