Одного чудового весняного дня в сім’ї Надії та Тараса народився маленький хлопчик, якого назвали Олексієм

Він ріс слухняною, допитливою дитиною і змалечку мріяв стати військовим. Ще тоді, граючись автоматами й танками, Лесик і подумати не міг, що пройде якихось 20 років, і він буде захищати свою землю на справжній, жорстокій і страшній війні, з якої вже не повернеться ніколи…

…Не обійме свою матусю і тата, не порозмовляє з братами та не поцілує кохану наречену, з якою планував побудувати сім’ю.

Олексій Дем’ян загинув 3 листопада поблизу населеного пункту Сергіївка Сватівського району на Луганщині.

Герою був всього 21 рік.

Народився і виріс Лесик у Бориславі. Навчався у сьомій школі, пізніше – у Львівському ліцеї імені Героїв Крут. Далі вступив у Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, де отримав звання лейтенанта. Одразу після закінчення навчання, 23 лютого 2023 року, він став на захист Держави в лавах Національної гвардії України.

Спочатку служив у прикордонній комендатурі швидкого реагування, а впродовж останніх чотирьох місяців боронив рідну землю на Ізюмському напрямку.

Гіркі сльози мами, сповнені невимовним болем очі батька та брата, розгублений погляд наймолодшого братика і наречена, яка в розпачі обіймає домовину… Це ті моменти, що ніколи не дозволять забути ціну нашої свободи.

Сьогодні з молодим воїном прощалися мама і тато, брати, бабуся, наречена, хрещені батьки, двоюрідні брати та сестра, тітки, друзі, сусіди, знайомі, побратими, вся Бориславська громада. Остання дорога рідним містом, останній дзвінок біля школи та остання зупинка біля домівки. Живим коридором траурну колону проводжали мешканці.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Поховали Героя з усіма почестями на Алеї Героїв.

Складаємо щирі співчуття рідним і близьким та розділяємо увесь біль втрати.

Спочивай з Богом, Лесику! Твоя щира світла усмішка залишиться навіки у серці кожного!

Герої не вмирають!

Від admin