Вчора, 23 квітня, Бориславський СК “Нафтовик” розпочав свої ігри в Прем’єр-лізі Львівщини з футболу сезону 2023

Перший футбольний поєдинок наші футболісти провели на виїзді у м. Миколаєві. СК “Нафтовик” зустрівся на полі з футбольним клубом “Миколаїв”, повідомляє DROBRO.

Перший тайм футбольного матчу пройшов без забитих м’ячів і завершився рахунком 0:0. На 74 хвилині поєдинку гол у ворота суперника, відкривши рахунок, забив Сергій Биків. Та все ж ФК “Миколаїв” зуміли відігратися і забили 2 м’ячі “Нафтовику” на 89 та 94 хвилині футбольного матчу. Тож у підсумку гра завершилася з рахунком 2:1.

Вже цієї неділі, 30 квітня, відбудеться друга гра Прем’єр-ліги Львівщини також на виїзді. СК “Нафтовик” гратиме з МФК “Галичина” з м. Дрогобич.

Гра відбудеться у Дрогобичі. Початок – о 16:00. Тож запрошуємо любителів футболу підтримати наших футболістів.