Кімната безпеки

«Кімната безпеки»: школярів Дрогобича навчатимуть техніки безпеки в побуті та освітніх установах в рамках нової програми

Поінформований – значить озброєний! За ініціативи Міністерства внутрішніх справ, у навчальних закладах Дрогобича стартує реалізація цікавого та потрібного проєкту – «Кімната безпеки». Як розповів керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій ДМР Ігор Юзьв’як, мета задуму – облаштувати кімнату, у якій для учнів та дошкільнят міста проводитимуть лекції представники пожежної служби міста та надзвичайники, які вчитимуть їх як діяти в надзвичайних ситуаціях та у випадку спалахів пожежі в різних середовищах, передає DroBro.

У кімнаті безпеки буде створено антураж кухні із необхідними приладами, шторами, газовою плитою тощо. Також в кімнаті будуть знаходитися праска, електричні прибори, лампи та інші легкозаймисті речі і предмети. Завдання працівників пожежної служби, через практичні уроки і завдання, навчити дітей правильно діяти на випадок виникнення пожежі, замикання електропроводки, спалаху вогню в кімнаті, на газовій плиті тощо, – пояснив Ігор Юзьв’як.

Де можна облаштувати Кімнату безпеки, чим її наповнити та як триватиме навчальний процес – ці та інші питання уже обговорили на першій робочій зустрічі, яку модерував заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч. На зустріч були запрошені – заступниця керівника відділу освіти Ольга Олексюк, представники пожежної служби міста та керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій ДМР Ігор Юзьв’як.

Попередньо прийнято рішення, що першу Кімнату безпеки у Дрогобичі найймовірніше облаштують в приміщенні ДЮСШ імені Івана Боберського.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »