Повітряні тривоги в Україні, на жаль, стали нормою життя, майже щоденним явищем

Як пише офіційна сторінка ТМР у ФБ, у будні та вихідні, вночі та в білий день, впродовж десяти хвилин чи п’яти годин – звуки сирен сповіщають, що є загроза, що треба найперше подбати про безпеку.

Школи – це об’єкти підвищеної уваги, адже кожна школа – це декілька сотень діточок, вчителів, технічного персоналу. Тому одним з пріоритетів міської влади Трускавця було забезпечити діяльність шкільних укриттів, адже без них – двозмінне чи дистанційне навчання, відсутність безпеки, зрештою визнання власного безсилля, передає DROBRO.

Тому в цьому році на облаштування укриттів у школах Трускавецької громади було кинуто значні ресурси, виділено кошти, і тепер маємо не темні сирі підвали, а цілком нормальні приміщення з високим ступенем захисту.

А завдяки Польському Центру Міжнародної Допомоги (PCPM – Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej) та залученню ними спонсорів з Тайваню було закуплено на суму 55 тисяч доларів меблі в укриття трьох міських шкіл (дивани, парти, столи, крісла тощо), а також генератори та теплову гарматку. Сталося це завдяки виграному гранту та наполегливості секретаря Трускавецької міської ради Наталії Пономаренко, котра координувала цей проєкт. До участі в реалізації було залучено і БФ «Розвиток Трускавця».

10 листопада у Трускавці з робочим візитом побувала регіональна координаторка Польського Центру Міжнародної Допомоги Йоанна Марціняк, котра наочно переконалася наскільки потрібним була реалізація проєкту та як все закуплене обладнання полегшує життя в укритті – життя учнів, вчителів, адміністрації школи та батьків.

Щира подяка всім, завдяки кому укриття в школах Трускавця стали майже зразковими!

Про один день життя в школах міста в умовах кількагодинної повітряної тривоги – у відеосюжеті вище.

Від admin