Хтось таки вмовив Московію?

Загалом двадцять європейських компаній відкрили рублеві рахунки в “Газпромбанку”, ще 14 клієнтів попросили надати документи, необхідні для їхнього відкриття

Ще десять європейських покупців газу відкрили рахунки в “Газпромбанку”, що подвоїло загальну кількість клієнтів, які готуються платити за російський газ рублями, як того вимагав путін.

Загалом двадцять європейських компаній відкрили рахунки, ще 14 клієнтів попросили надати документи, необхідні для їхнього відкриття, зазначає джерело, інформує DROBRO.

Зазначається, що європейські покупці тижнями намагаються зрозуміти, як вони можуть виконати вимогу путіна платити за російський газ у рублях із 1 квітня, і не порушити при цьому санкції Європейського Союзу, запроваджені через вторгнення росії в Україну. За новою схемою, яка нібито дозволяє обійти санкції, клієнти мають відкрити два рахунки в “Газпромбанку”: один у іноземній валюті та один у рублях. Після того, як Польща та Болгарія відмовилися від цих умов, наприкінці квітня “Газпром” припинив постачання до них газу.

Наближена до “Газпрому” особа сказала, що ця схема означає, що операція з оплати за газ є нібито завершеною після того, як покупець сплатить “Газпромбанку” іноземну валюту, оскільки подальша конвертація в рублі відбувається автоматично і не залучає Центральний банк мордора, який перебуває під санкціями ЄС.

Раніше в середу прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі заявив, що компанії зможуть платити за газ рублями, не порушуючи санкцій. “Більшість імпортерів газу вже відкрили рубльовий рахунок у “Газпромбанку”, – сказав він. Драгі додав, що найбільший імпортер газу Німеччини вже розрахувався в рублях.

За словами наближеної до “Газпрому” особи, кількість клієнтів, які розраховувалися в рублях, залишається на рівні чотирьох, як і наприкінці минулого місяця. За його словами, платежі від інших покупців мають надійти пізніше цього місяця.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »