Днями в одній із соцмереж з’явилося Відео, яке наробило шуму на Дрогобиччині, та чи вистачить просто пошуміти

Як стало відомо DROBRO відео з недолугими висновками та розповіддю про архаїку Трускавця залила одна з гостей міста. В профілі ця пані асоціює себе як психолог.

В своєму 3-и хвилинному стендапі дана персона процідила, що Трускавець застряг у 15 сторіччі через те, що такий релігійний, та без кінця ходить до церкви.

Прослухавши буквально 30 секунд цього пафосного абсурду, чомусь зразу виникла картинка з совітськими вояками в лаптях, які приїхали до Трускавця у 39-му році і взялися повчати місцевий люд життю. Як розповідають старші люди, ці перші “освободітєлі” були такі дрімучі, що місцеві жахалися від їхнього невігластва. Так на нічні горшки воно говорило “какая красівая кастрюлька”, а їхні самиці додумувались одягати нічні сорочки і йти в них до клубу, напевне думаючи, які вони пані. Ось чому, завжди, неосвідчене, думаюче, що поїло всі розуми, береться повчати інших людей на порядок розумніших … загадка.

Так ось, стосовно цієї блогерші, як стало відомо DROBRO, вона в Трускавці не на відпочинку, а на конференції якоїсь нової панацеї від усіх хвороб. За принципом так званих “пірамід” ось такі пройдисвіти будуть переконувати людей придбати їх “найцінніший” товар.

Думаємо, що варто в коментарях поділитися думками про такі заяви, щодо нашого курорту відомого у всьому світі.

Від admin