Ер-Ріяд подвоїв постачання “чорного золота” на європейський ринок, який з радянських часів контролювався мордором

Спроби господаря Білого дому Джо Байдена, зокрема його нещодавній візит до Саудівської Аравії, спрямовані на пошуки додаткових барелів для світового ринку, щоб позбавити мордор нафтових доходів і, як наслідок, геополітичного впливу, схоже, починають давати результат.

Ер-Ріяд вдові наростив постачання нафти до Європи, замінюючи рашистську сировину на ринку, який ще з радянських часів контролювався Москвою. Про це свідчать дані агентства Bloomberg. У липні до Євросоюзу надходило понад мільйон барелів на день трубопроводом Sumed, маршрут якого проходить через територію Єгипту. В основному це була сировина із Саудівської Аравії.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Ще 1,2 млн барелів на добу європейський ринок отримував завдяки постачанню танкерами, які йшли через Суецький канал. Таким чином, загальний обсяг постачань “чорного золота” з СА Європу досяг рекордних значень з квітня 2020 року – пік “нафтової війни”, коли саудити вирішили покарати главу Кремля володимира путіна за наміри вийти з операції ОПЕК+.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin