Величезний потік цинкових трун уже почав викликати невдоволення у рашистському суспільстві, запевняє СБУ

Самки орків захвилювалися на тлі величезного потоку цинкових трун, що йде до мордору з українських фронтів. Вони масово “штурмують” військові частини та військкомати, вимагаючи виведення їхніх виродків.

Про це повідомила у Telegram Служба безпеки України.

Спецслужба показала чергове перехоплення телефонної розмови рашиста зі своєю самкою, передає DROBRO. Істота розповідає своєму орку, як уникнути подальшої участі у війні проти України.

“Я домовилася. Ти можеш просто підійти до головнокомандувача, хто в тебе є, і сказати, що ти більше туди (в Україну – ред.) не заходиш. Приїдеш додому, звідси звільнишся. Тобі нічого не буде”

Рашист на це відповів, що їх і так планують найближчими днями виводити з території України. Проте жінка не вірить у швидке закінчення війни. “Не виводитимуть! Ви зараз будете назад туди заходити! (…) Усі кажуть. Це не припиниться. Звідси вивозять техніку, везуть ще народ туди. Загиблих замінюють цими залишками”, – розповіла самка.

Наприкінці розмови вона розплакалася, зазначивши, що багатьом її знайомим уже почали приходити похоронки.

Зазначимо, що у Кремлі приховують точну кількість втрат рашистів в Україні. Проте, згідно з офіційними даними Києва, за 45 днів бойових дій було знищено вже понад 19 тисяч орків. Приблизно кожен четвертий із них – так званий офіцер.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »