Як мінімум 13 російських окупантів було ліквідовано при ударі ЗСУ по штабу 31-ї дивізії терористів у Севастополі

З’явилися нові деталі про розгром штабу 31 дивізії рашистів в окупованому Севастополі на початку січня. Число ліквідованих терористів становило 13 осіб. Нові некрологи офіцер ЗСУ Анатолій Штефан виявив у пабліках рашистів, передає DROBRO. Родичі в Мережі підтвердили ліквідацію під час удару по штабу військовослужбовців Володимира Яковлєва, а також Тетяни Подосейникової.

Судячи з коментарів, всього там стали “двохсотими” 13 російських окупантів. “Загинула Таня та ще 12 товаришів по службі. Накрило”, – повідомлялося в Мережі.

Контекст

Удару по штабу 31-ї дивізії рашистів у Юхариній балці в Севастополі було завдано 4 січня. Міноборони рф втрати так і не визнало, прозвітувавши через кілька годин про нібито успішне перехоплення ракет ЗСУ.

Про те, що, як мінімум, одну ракету перехопити не вдалося, повідомляли очевидці. Вони зазначали, що після “прильотів” над військовою частиною рашистів піднімався дим, також було помічено високу активність карет швидкої допомоги.

Попередньо, удару було завдано ракети Storm Shadow. Незабаром після удару в Мережі з’явилася інформація про ліквідацію в ході тих подій командира 3-го полку радіолокації зі складу 31-ї дивізії ППО Вадима Ісмагілова.

Від admin