YouTube

Користувачі з рф зіткнулися з новою проблемою в інтернет-просторі: відео на YouTube вантажаться нескінченно довго або зовсім не відкриваються

Роскомнагляд розпочав уповільнення трафіку YouTube, про це пише ТГ-канал 14news з посиланням на джерело всередині управління відомства з Якутії. “До цього Роскомнагляд кілька днів цілком успішно блокував популярні VPN-сервіси. Чебурнет дедалі ближче”, – наголошується в Telegram.

Цьому передувало те, що компанія Google почала відключати російські сервери Google Global Cache, які потрібні для прискорення роботи YouTube та інших сервісів росії, передає DROBRO.

Підпишись на наш Twitter DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Це вкрай важливо для існування ресурсу.
Разом до перемоги!!!

Масове відключення також спостерігається у ОРДЛО. Як пояснив голова юридичної компанії “Ордерком” Дмитро Галушко виданню The Insider, у разі “масового відключення” серверів Google Global Cache у росії робота сервісів компанії буквально впаде, оскільки трафік Google піде в рф через Європу. Є великі побоювання щодо того, чи вистачить потужності європейської мережі, щоб пропустити весь трафік Google, що запитується росіянами, адже вона не розрахована на передачу таких обсягів.

Для довідки: Чебурнет – прізвисько російського Інтернету, його йому дали супротивники “закону про суверенний Рунет”, яким посилено держконтроль над інформацією, спрямований на удушення громадянських прав і свобод.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »