Боксер Чанієв під час заходу відмовився від демонстрації прапора Росії

Срібний призер Олімпійських ігор 2012 року українець Денис Беринчик здобув перемогу в бою з російським боксером Ісою Чанієвим. Їхній поєдинок пройшов у ТРЦ “Термінал” у рамках боксерського вечора у Броварах. Проте, користувачі соціальних мереж звернули увагу на примітний момент поведінки російського боксера інгушського походження, передає DroBro.

Чанієв, який народився у Назранівському районі Республіки Інгушетія, вирішив не використати прапор Росії на заході в Україні. На опублікованих фотографіях можна побачити, що Чанієв вийшов на бій із прапором Інгушетії. Від російської символіки представники РФ відмовилися із невідомих причин. Фотографію росіян з прапором Інгушетії на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував український боксер Берінчик, який переміг у поєдинку.

Беринчик традиційно для себе використав прапор України під час церемонії оголошення результатів. Боксер регулярно демонструє активну проукраїнську громадянську позицію.

Зазначимо, що Інгушетія має власний прапор, який сильно відрізняється від російської в кольорах та дизайні. Держпрапор Інгушетії є прямокутним полотнищем білого кольору, в центрі якого розміщений солярний знак у формі червоного кола з трьома променями, що відходять від нього, кожен з яких закінчується незавершеним кругом. Користувачі соціальних мереж вважають, що команда російського боксера побоювалася агресивної реакції з боку українських уболівальників, які заповнили боксерську залу.

Чанієв вийшов на бій із прапором Інгушетії

Від admin