газові компанії

Ціна на газ в Європі б’є черговий рекорд і у вівторок, 14 вересня, перевищила 800 доларів за тисячу кубометрів

Вартість газу в Європі продовжує стрімко дорожчати і у вівторок, 14 вересня, перевищила 800 доларів за тисячу кубометрів, інформує DroBro.

Всього за пару годин вартість газу збільшилася на 40 доларів і продовжує стрімко зростати. Ціна блакитного палива становить понад $ 800 за тисячу кубометрів. Слід зазначити, що зростання ціни відбувається на тлі спроб РФ домогтися запуску нового газопроводу в обхід України.

Президент Володимир Пунін по повній задіяв усі важелі енергетичного шантажу для якнайшвидшої сертифікації “Північного потоку – 2”. Так, вартість жовтневого ф’ючерса на хабі TTF в Нідерландах досягла $ 801,2 за, або € 65,5 за МВт год.

Всього за кілька годин ціна на газ спочатку встановилася на рівні $ 770 за тисячу кубометрів і незабаром перестрибнула цю планку. Напередодні вартість блакитного палива в Європі послідовно подолала $ 730, $ 740, $ 750 і $ 760 за 1 тис. кубометрів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *