Розслідувальна група Conflict Intelligence Team

Розслідувальна група Conflict Intelligence Team (CIT) повідомила про перекидання ракетних установок Іскандер з Далекого Сходу на захід Росії

Група заявила, що у вівторок, 11 січня, у Twitter опублікували відео з TikTok, зняте на Далекому Сході. На ньому впізнали оперативно-тактичний ракетний комплекс 9К720 Іскандер-М. Попри те, що характерні восьмивісні пускові установки 9П78-1 та/або транспортно-зарядні машини (ТЗМ) 9Т250-1 укриті брезентом, їх можна впізнати за контурами, передає DroBro.

Такі ж, лише менш акуратно накриті машини видно на іншому відео, яке було знято у Свердловській області та опубліковане у четвер, 13 січня. На ньому зображені кунги на тривісних шасі КАМАЗ – ймовірно, інші машини комплексу Іскандер-М (9Т248, 9С552, 9С920-1 або 9У91). Крім того, на відео присутні автопоїзди з сідельними тягачами КамАЗ-44108 та бортовими напівпричепами.

Група заявила, що на ще одному відео не помітила самих пускових установок і/або ТЗМ, зате побачили ті самі тривісні кунги та автопоїзди. Цього разу останні виявилися навантажені контейнерами з, очевидно, ракетами комплексу Іскандер.

CIT заявила, що згідно з непрямою інформацією з відкритих баз даних, ці склади виїхали зі станції Дивізіонна в Улан-Уде та зі станції Біробіджан-2, неподалік яких дислокуються 103-а та 107-а ракетні бригади відповідно.

За їхніми даними, ці з’єднання, що мають на озброєнні Іскандери, входять до складу 36-ї та 35-ї загальновійськових армій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »