засідання РНБО

Як зазначив нардеп Михайло Радуцький, це пов’язано з дельта-штамом коронавіруса, який йде з Індії і через який страждає Росія

У середу, 23 червня, Рада національної безпеки і оборони України збереться на екстрене засідання. Про це на своїй сторінці в Telegram повідомив народний депутат України від фракції “Слуга народу”, голова комітету Верховної ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і страхування Михайло Радуцький, інформує DroBro.

Як зазначив нардеп, це пов’язано з дельта-штамом коронавіруса, який йде з Індії і через який потерпає Московія. Радуцький також послався на дані виконавчого агентства Міністерства охорони здоров’я Великобританії Public Health England. Там говориться, що згаданий вище дельта-штам, який також називають “індійським”, є в 1,6 рази більше агресивним, ніж всі відомі на сьогоднішній день, в 2, 3 рази частіше призводить до госпіталізації людини і в 1,5 рази частіше – до реанімації. “Є ризик, що згодом хвиля захворювань дійде і до України. У нас поки що немає технічної можливості самостійно виявляти “індійський” штам.

Нещодавно МОЗ України направив до лондонської лабораторії 500 зразків з різних регіонів. Також ми очікуємо від ВООЗ нові тест-системи, здатні відразу визначати штам “Дельта” “, – написав Радуцький. Депутат вважає, що РНБО має розглянути питання про повернення на кордон України обов’язкового ПЛР-тестування, посилення карантинних обмежень та вакцинації в країні, а також продовження інтенсивної підготовки закладів охорони здоров’я країни до ймовірності 4-ої хвилі коронавіруса.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *