Для дрогобицьких школярів рятувальники провели громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

Основною метою заходу було ознайомлення основам пожежної безпеки, донесення до дітей інформації про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності, а також ознайомлення із діяльністю пожежно-рятувальної служби, пише DROBRO.

Рятувальники звернули увагу школярів на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами, застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили як діяти в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців захисні костюми, бойовий одяг та каски рятувальників. Діти мали змогу відчути себе справжніми маленькими рятівниками приміряти обладнання рятувальників, а також посидіти в пожежному автомобілі.

Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» ще раз довела, рятувальники здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати гарний настрій оточуючим!

Від admin