Купити кондиціонер у Львові - фото, ціна. Дешеві кондиціонери Львів

Хоча літо вже позаду, це не значить, що не наступить слідуюче, а разом з ним і нестерпна спека

Логічно, якщо на вулиці висока температура повітря, то відкриті будинки вікна не особливо вас врятують. Саме тут на допомогу приходить справжній рятівник – кондиціонер.

Кондиціонер – пристрій у побуті просто незамінний. І хоча в інтернеті можна знайти чимало міфів про проблеми, що виникають у процесі його використання, правильно обраний та належним чином встановлений кондиціонер стане для свого власника справжнім помічником. Це перевірено та доведено мільйонами споживачів https://www.bnclimate.com.

Вибір системи кондиціювання – справа серйозна. Вибір пристроїв охолодження, які пропонує сьогодні споживачеві сучасний ринок, здатен збити з пантелику навіть людини, що знається на техніці. А що робити тим, хто зважився на покупку цієї конструкції вперше? На що насамперед звернути увагу, щоб не помилитись із вибором? Спробуємо розібратися, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Тип кондиціонера

Почнемо з виду кондиціонера, який ділиться на три типи:

  • настінні моноблоки,
  • касетні,
  • канальні внутрішні.

Всі три типи ідеально підходять для вентиляції будинків та громадських приміщень. Головна перевага настінної моделі – доступна ціна. Зазвичай в приміщення з невеликою площею встановлюють моноблоки. Для міської квартири оптимальним варіантом є спліт-система. Для одночасного кондиціювання повітря в кількох сусідніх приміщеннях варто зробити вибір на користь мультиспліт-системи. Заміські будинки з великою площею оснащують конструкціями напівпромислового типу, а для проживання влітку на невеликій дачі вистачить мобільного кондиціонера.

Для встановлення касетних та канальних внутрішніх блоків потрібно опускати стелю, щоб сховати систему. Але, у деяких виробників є негабаритні моделі, висота яких не перевищує 14см, що дозволяє сховати їх під стандартною стелею.

Купити кондиціонер у Львові - фото, ціна. Дешеві кондиціонери Львів

Потужність кондиціонера

При виборі цього параметра слід враховувати площу приміщення, де буде встановлений кондиціонер, його планування, кількість вікон, а також кількість мешканців. Необхідну потужність можна розрахувати виходячи з такого прикладу: для приміщення зі стандартною висотою потрібно приблизно 100 Вт на 1 кв. метр, стільки ж – на кожного мешканця, та ще 300 Вт треба додати на комп’ютер чи телевізор. Цифри ці приблизні, тому найкраще отримати в цьому питанні консультацію фахівця. Неправильні розрахунки можуть призвести до того, що електроустаткування працюватиме на зношування, що погіршить його продуктивність та значно знизить термін його служби.

Функції кондиціонера

Кожна модель кондиціонера має свої функції: прості, відповідно, більш доступні за ціною моделі розраховані на те, щоб охолоджувати повітря, дорогі – можуть працювати ще на обігрів. Але це не означає, що кондиціонером можна скористатися взимку. При температурі повітря нижче – 5°С експлуатація обладнання заборонено.

Сучасні кондиціонери бувають як із ручним, так і з дистанційним керуванням. Природно, другий варіант набагато зручніший, оскільки дозволяє задавати системі бажану програму роботи, тобто включення та відключення.

Щоб кондиціонер не зіпсував вашого інтер’єру, його установку потрібно планувати на етапі розробки проекту ремонту. Хоча сьогодні можна знайти багато варіантів модулів з внутрішніми блоками. У будь-якому випадку, вибір кондиціонерів для будинку зараз величезний. Тут головне, щоб вони працювали безшумно, мали програмовані режими роботи та імпонували вам зовні.

Для тих, хто живе в історичному будинку, які належать до пам’яток архітектури, слід пам’ятати, що за встановленими нормами ви не можете порушувати стилістику фасаду. Єдиний варіант вийти з цієї ситуації – встановлення зовнішніх блоків на даху будинку. Саме за такою концепцією здійснюється охолодження та очищення повітря у старовинних будинках Європи.

Найважливіша додаткова функція кондиціонера – захист від прямих протягів, які є причиною застуди. Для людей з алергією та маленьких дітей обов’язково має бути функція очищення повітря з фільтрами нейтралізації вірусів та бактерій. І останній приємний бонус, який має бути в кондиціонері – налаштування керування через WI-FI, які дозволяють включати кондиціонер під час вашої відсутності. Таким чином, до моменту вашого приходу в помешкання, воно встигне охолонути. Але, незважаючи на те, який з варіантів кондиціонера ви оберете, допомогти з порадою вам завжди зможуть експерти BNclimate, які знають про кондиціонерів більше, ніж хтось інший.

Від admin