Експерти зафіксували рекордне ввезення зарубіжної валюти до РФ на тлі ескалації війни з Україною

РФ почала масово завозити закордонну валюту – долари та євро. Мова про майже $5 млрд готівкою. Про це повідомило російське видання “Известия” з посиланням на інформоване джерело.

Згідно з офіційними даними російського Центробанку, у грудні 2021 року в РФ було ввезено $4,97 млрд готівки. Мова про приблизно 50 тонн купюр. Більшість ввезених коштів була в доларах (близько $3 млрд), решта – у євро. Це четверта за рахунком хвиля масової закупівлі готівкою РФ за останні 8 років: у березні 2020 року на тлі ковідної паніки РФ ввезла близько $6 млрд, а на початку війни з Україною, у березні та грудні 2014 року, росіяни запаслися $9,5 млрд і $10 ,1 млрд.

Причина ввезення готівки очевидна, передає DROBRO. На тлі загострення війни з Україною російські банки очікують на обіцяні “пекельні” санкції Заходу. Днями прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив про плани відібрати у компаній РФ можливість торгувати у фунтах та доларах. Крім того, обговорюється можливість відключення РФ від глобальної системи міжбанківського зв’язку SWIFT, а також закриття доступу кредитним організаціям РФ до фінансових ринків та коштів МВФ.

Сполучені Штати також загрожують заборонити банкам РФ на операції з доларами у випадку, якщо Кремль піде на вторгнення в Україну. Санкції Заходу можуть моментально обрушити банківську систему РФ. На сьогодні банки РФ заборгували росіянам близько $92 млрд.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »