“Вбити лучника завжди краще, ніж намагатися збивати стріли”, – зазначив екс-командувач Сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес
🇺🇸 The Washington Post
Україна переписала правила гри Атака на авіабази до – переломний момент у історії, який можна порівняти з атакою на Перл-Харбор 1941 року.
Обидві операції показали вразливість застарілих систем. Це може стати початком кінця ери пілотованої авіації.
🇬🇧 The Guardian
З початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року Україна поступалася так званій Росії у вогневій могутності. Але вона створила маневрений і значний флот ударних безпілотників, які використовуються для ударів по російській армії та енергетичній інфраструктурі.
Якщо масштаб збитку підтвердиться, ця атака стане руйнівним ударом безпілотників України за всю війну.
«Вітаємо Україну з чудовим ударом по російських повітряних силах. Українці неймовірні та технологічно блискучі. Вони роблять все можливе, щоб вразити військові цілі, поки Путін без розбору вбиває мирних жителів. Настав час Великобританії та ЄС підтримати законопроект Ліндсі Грема про вторинні санкції проти Росії. Настав час притиснути Путіна і закінчити цю війну», – наголосив екс-прем’єр Британії Борис Джонсон.
🇬🇧 BBC News
Важко переоцінити зухвалість – чи винахідливість – виявлену Україною за загальнонаціонального нападу на російські ВПС.
“Скорочення числа стратегічних російських бомбардувальників – це чиста вигода для безпеки Німеччини та Європи”, – додає німецький військовий експерт Ніко Ланге.
🇺🇸 New York Post
Віддамо належне українцям: вони не тільки продовжують героїчно боротися, більш ніж через три роки після того, як Москва розпочала свою жорстоку і абсолютно нічим не спровоковану війну з метою знищити їхню країну, вони ще й борються сміливо і стильно.
«Знищивши велику кількість стратегічних бомбардувальників, здатних нести ядерну зброю, які використовує російська терористична держава, українські сили зробили світ набагато безпечнішим. Поки решта світу відсторонено спостерігає та відмовляється боротися, українці роблять те, що необхідно. Дякую вам, захисники», – додав доктор філософії Лондонської школи економіки та політичних наук Майкл Маккей.