Рашистська наволоч обстріляла центр Харкова, незважаючи на велике православне свято: 5 загиблих, багато поранених
Вдень у неділю, 17 квітня, Збройні сили свинособак завдали удару по центральній частині мирного міста Харкова. Перші кадри з місця події є на Telegram-каналі DroBro7/24.
Обстріл розпочався приблизно о 15:30 за місцевим часом. Під вогонь потрапили житлові будинки та цивільні. Приблизно через 15 хвилин був завданий повторний удар по тому ж місцю. Ймовірно, окупанти планували вбити людей, які прийшли на допомогу пораненим, передає DROBRO.
Важливо, що зробили це нЕлюди у велике православне свято – Вербну неділю. За останніми даними, при атаці загинуло 5 людей, ще як мінімум 13 поранених.
Пошкоджено житлові багатоповерхівки. Зазначимо, що рашисти щоденно обстрілюють мирний Харків. У ході ударів у суботу, 16 квітня, загинули троє людей, понад 30 отримали поранення.
Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!
⇒ Патреон - www.patreon.com/DroBro24
⇒ Paypal - поштою turyst2011@gmail.com
⇒ Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)
Це Дро ... Бро!