На околиці села Грозове на окупованій Херсонщині танки орків з українськими прапорами рушили в напрямку Молодецького, а потім з них обстріляли будинки мирних мешканців

Як повідомляє Оперативне командування “Південь”, на околицю селища Грозове, на Херсонщині, виїхали танки окупантів із українськими прапорами. Ця демонстраційна колонна рушила в напрямку селища Молодецьке, передає DROBRO.

Таким чином ворог намагається зімітувати присутність підрозділів Збройних Сил України на окупованих ним територіях. А потім, з тих самих танків, здійснює обстріл окупованих населених пунктів, подаючи місцевому населенню фейкову картинку атаки українськими військовими мирних жителів Херсонської області”.

Більше 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

Деталі: У керівництві ОК “Південь” наголосили, що підрозділи Збройних сил України не обстрілюють цивільне населення та житлові будівлі, за якими ховаються рашисти.

У повідомленні пояснили, що рашисти намагаються проводити психологічні операції проти населення, аби забезпечити підтримку так званих “референдумів” та спроб анексувати ворогом тимчасово захоплені території України.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи протягом Великодньої ночі нанесли 12 уражень по свинособаках. Внаслідок атаки окупанти втратили 11 орків і 3 одиниці броньованої техніки.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »